Fizyoterapist Murat Kurt
Fizyoterapist Murat Kurt

Uz. Dr. Edip YILDIRIM
Uz. Dr. Edip YILDIRIM
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

1950 doğumludur. 1968 yılında Ankara Yıldırım Beyazıt Lisesinden, 1974 yılında Ankara Tıp Fakültesinden mezun oldu. Ankara Tıp Fakültesinde koruyucu hekimlik ihtisası yaptı. 1980 yılında Diyarbakır Tıp Fakültesinde Fizik Tedavi ihtisasını tamamladı. Ankara Hava Hastanesinde fizik tedavi uzmanı olarak çalıştı. 1982 yılından itibaren Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde 25 yıl çalıştıktan sonra 2007 yılında emekli oldu ve Fizema'nın kurucu ortaklarından olarak merkezimizde çalışmaya başladı.

Uz. Dr. Ayten KEÇECİ
Uz. Dr. Ayten KEÇECİ
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

1969'da Razgrat'da doğdu. İlköğretim ve orta öğrenimini Balıkesir'de tamamladı. 1994 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2003 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalında uzman hekim oldu. Sırasıyla Sinop Boyabat Acil Polikliniğinde, Sivas Emek Sağlık Ocağında, Sivas 112 Acil'de ve Düzce Devlet Hastanesinde çalıştı. 2007 yılında merkezimizin kurucu ortağı olup, merkezimizde uzman hekim olarak görev yapmaya başladı.

Ortopedi ve Travmatoloji Uzm. Dr. ERKUT KARACA
Ortopedi ve Travmatoloji Uzm. Dr. ERKUT KARACA

Erkut Karaca; 1974 yılında Nazilli'de doğdu. İlk, orta ve lise eğiitimini Nazilli'de tamamladı. 1991 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Faakültesi'nde tıp  eğitimine başlayarak aynı fakülteden 1997 yılında mezun oldu. 
Pratisyen hekim olarak Sağlık Bakanlığına bağlı Burdur ili Söğüt Sağlık Ocağı'nda 2 yıla yakın hizmet verdi.
1999 yılında Abant İzzet Baysal Düzce Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başladı. 2000 yılında Abant İzzet baysal Düzce Tıp Fakültesi Ortopedi Bölümünü kazanarak uzmanlık eğitimini bu alanda devam ettirdi. 2004 yılında uzmanlık eğitimini bitirerek ortopedi uzman doktor ünvaninin aldi.
2004 yilinda Sağlık Bakanlığı Erzurum Numune Hastanesi'nde Ortopedi Uzman Hekimi olarak 6 ay hizmet verdi. 
2004 yılında 200 yataklı Ağrı Askeri Hastanesi'nde askerlik görevini tamamladi. 
2005 yılında Sağlık Bakanlığı Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne atandı ve 13 yıl boyunca hastanedeki görevine devam etti.  2004- 2019 yılları arasinda ortopedi ve travmatroloji alaninda araştırma ve geliştirme çalışmalar yaparak 18 adet patent almıştır.  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Uluslararası Buluş Fuarı 02-04 Mart 2017 tarihlerinde yapmış olduğu yarişmada kemik ve boy kısalığını Bilgisayar yardımlı olarak düzeltebilen external fiksatör cihazı İstanbul’da Cnr Convention center fuar alaninda “Düzce Üniversitesinin Teknopark Standında” sergilenmiş,  243 proje içinden dünya şampiyonu olmuştur. Halen bilimsel çalışmalara ve kongre ve bilinmsel toplantılara katılmaya devam etmektedir. 
14 Ocak 2019 yili itibari ile devlet memurluğu görevinden ayrılıp, Özel Fizema Tıp Merkezi'nde tam zamanlı poliklinik hizmete vermeye başlamıştır. Mevcut operasyonlarını Düzce Özel Çağsu Hastanesi'nde yapmaktadir. 
Evli ve bir kiz çocuğu babasıdır.

Dr. Erol Aloğlu
Dr. Erol Aloğlu
Getat Ünitesi ( Akupunktur - Hacamat - Mezoterapi )

Fizyoterapist Gürbüz Gülen
Fizyoterapist Gürbüz Gülen
Fizyoterapist

02.01.1981 yılında KIBRISCIK/BOLU ‘da doğdu.İlköğretim ve orta öğrenimini BOLU’da tamamladı.2006 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü Lisan eğitimini tamamlayarak mezun oldu.2006-2008 yılları arasında özel bir rehabilitasyon merkezinde çalıştı.2008-2009 yılları arasında Diyarbakır Asker Hastanesinde görev yaptı. 2009 yılından itibaren kurumumuz bünyesinde çalışmaktadır.

Fizyoterapist Ramazan GEL
Fizyoterapist Ramazan GEL
Fizyoterapist

Manuel Terapi

Fizyoterapist Safiye Gül Abat
Fizyoterapist Safiye Gül Abat

Yardım ve Bilgi Almak İçin FİZEMA'yı Arayabilirsiniz...